800 000 €
4908 €/m²
Property 65894 photo 1
Property 65894 photo 2
Property 65894 photo 3
Property 65894 photo 4
Property 65894 photo 5
Property 65894 photo 6
Property 65894 photo 7
Property 65894 photo 8
Property 65894 photo 9
Property 65894 photo 10

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 7600 m
  • Odległość od lotniska: 26 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 163 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Piąte piętro się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienek z prysznicem oraz WC, jedna łazienka, spiżarnia. Szóste piętro się z jedna sypialnia, salon, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, winda, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
660 000 € 7252 €/m²
  • Kod obiektowy 65142
  • Metry kw. 91 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
810 000 € 5062 €/m²
  • Kod obiektowy 64965
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 000 000 € 3267 €/m²
  • Kod obiektowy 19509
  • Metry kw. 306 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod obiektowy 56731
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 120 000 € 7466 €/m²
  • Kod obiektowy 64956
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 175 000 € 10217 €/m²
  • Kod obiektowy 58421
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 055 000 € 5171 €/m²
  • Kod obiektowy 66049
  • Metry kw. 204 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
650 000 € 2954 €/m²
  • Kod obiektowy 9975
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
680 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 65902
  • Metry kw. 136 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
950 000 € 4025 €/m²
  • Kod obiektowy 3224
  • Metry kw. 236 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera