Property 18143 photo 1
Property 18143 photo 2
Property 18143 photo 3
Property 18143 photo 4
Property 18143 photo 5
Property 18143 photo 6
Property 18143 photo 7
Property 18143 photo 8
Property 18143 photo 9
Property 18143 photo 10
Property 18143 photo 11
Property 18143 photo 12

Details

  • Liczba pokoi: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 45 km

Usługi

  • Magazyn

Opis

Na wynajem Domek o powierzhcni 90 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, trawę, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
290 000 € 1348 €/m²
  • Kod obiektowy 22047
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod obiektowy 6403
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
430 000 € 2529 €/m²
  • Kod obiektowy 57344
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
270 000 € 235 000 € 1382 €/m²
  • Kod obiektowy 4336
  • Metry kw. 170 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
300 000 € 1363 €/m²
  • Kod obiektowy 19051
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
310 000 € 1240 €/m²
  • Kod obiektowy 36451
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
275 000 € 1510 €/m²
  • Kod obiektowy 4163
  • Metry kw. 182 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
440 000 € 2095 €/m²
  • Kod obiektowy 36952
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
370 000 € 1850 €/m²
  • Kod obiektowy 59540
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
400 000 € 1444 €/m²
  • Kod obiektowy 35102
  • Metry kw. 277 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera