Property 18263 photo 1
Property 18263 photo 2
Property 18263 photo 3
Property 18263 photo 4
Property 18263 photo 5
Property 18263 photo 6
Property 18263 photo 7
Property 18263 photo 8
Property 18263 photo 9
Property 18263 photo 10
Property 18263 photo 11
Property 18263 photo 12

Details

  • Liczba pokoi: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 45 km

Usługi

  • Wifi
  • Magazyn

Opis

Na wynajem Domek o powierzhcni 90 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, trawę, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
368 000 € 2044 €/m²
  • Kod obiektowy 12966
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 030 000 € 4103 €/m²
  • Kod obiektowy 54699
  • Metry kw. 251 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
430 000 € 1720 €/m²
  • Kod obiektowy 66102
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
300 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 4740
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
190 000 € 1043 €/m²
  • Kod obiektowy 4166
  • Metry kw. 182 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
700 000 € 2333 €/m²
  • Kod obiektowy 5441
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
180 000 € 3600 €/m²
  • Kod obiektowy 57861
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
740 000 € 7400 €/m²
  • Kod obiektowy 56983
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
405 000 € 1883 €/m²
  • Kod obiektowy 13804
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera