300 000 €
2000 €/m²
Property 4740 photo 1
Property 4740 photo 2
Property 4740 photo 3
Property 4740 photo 4
Property 4740 photo 5
Property 4740 photo 6
Property 4740 photo 7
Property 4740 photo 8
Property 4740 photo 9
Property 4740 photo 10
Property 4740 photo 11
Property 4740 photo 12
Property 4740 photo 13
Property 4740 photo 14

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2011
  • Liczba pokoi: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Usługi

  • Kominek
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 150 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 2 pięter. Pierwsze piętro się z Drugie piętro się z 2 sypialnie, salon, jedna łazienka. Domek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, grill, garaż, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
330 000 € 891 €/m²
  • Kod obiektowy 24155
  • Metry kw. 370 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
250 000 € 1470 €/m²
  • Kod obiektowy 22228
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
260 000 € 825 €/m²
  • Kod obiektowy 9891
  • Metry kw. 315 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
425 000 € 1475 €/m²
  • Kod obiektowy 35101
  • Metry kw. 288 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
420 000 € 1909 €/m²
  • Kod obiektowy 30107
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
367 500 € 1775 €/m²
  • Kod obiektowy 4437
  • Metry kw. 207 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
250 000 € 1562 €/m²
  • Kod obiektowy 37386
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
430 000 € 1720 €/m²
  • Kod obiektowy 66102
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
360 000 € 2812 €/m²
  • Kod obiektowy 61743
  • Metry kw. 128 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
368 000 € 2044 €/m²
  • Kod obiektowy 12966
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera