180 000 €
3600 €/m²
Property 57861 photo 1
Property 57861 photo 2
Property 57861 photo 3
Property 57861 photo 4
Property 57861 photo 5
Property 57861 photo 6
Property 57861 photo 7
Property 57861 photo 8
Property 57861 photo 9
Property 57861 photo 10
Property 57861 photo 11
Property 57861 photo 12
Property 57861 photo 13
Property 57861 photo 14

Details

  • Rok budowy: 1982
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 27 km

Usługi

  • Podwójna szyba
  • Domek letniskowy

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 50 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 2 pięter. Drugie piętro się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Trzecie piętro się z jedna sypialnia. Domek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, markiza, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 1562 €/m²
  • Kod obiektowy 37386
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
150 000 € 666 €/m²
  • Kod obiektowy 11321
  • Metry kw. 225 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
200 000 € 2857 €/m²
  • Kod obiektowy 63945
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
180 000 € 1894 €/m²
  • Kod obiektowy 33554
  • Metry kw. 95 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
250 000 € 1923 €/m²
  • Kod obiektowy 24460
  • Metry kw. 130 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
250 000 € 1470 €/m²
  • Kod obiektowy 22228
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
180 000 € 3600 €/m²
  • Kod obiektowy 57861
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
210 000 € 724 €/m²
  • Kod obiektowy 48718
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 2888 €/m²
  • Kod obiektowy 63705
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
200 000 € 2040 €/m²
  • Kod obiektowy 60979
  • Metry kw. 98 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera