260 000 €
1733 €/m²
Property 22937 photo 1
Property 22937 photo 2
Property 22937 photo 3
Property 22937 photo 4
Property 22937 photo 5
Property 22937 photo 6
Property 22937 photo 7
Property 22937 photo 8
Property 22937 photo 9
Property 22937 photo 10
Property 22937 photo 11
Property 22937 photo 12
Property 22937 photo 13
Property 22937 photo 14
Property 22937 photo 15
Property 22937 photo 16
Property 22937 photo 17
Property 22937 photo 18

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2007
  • Rok remontu: 2015
  • Liczba pokoi: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Usługi

  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 150 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 3 pięter. Pół-piwnica się z salon, jedna łazienka, spiżarnia. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.także zawiera wyposażenie, kominek, ogród, trawę, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
237 000 € 1402 €/m²
  • Kod obiektowy 13323
  • Metry kw. 169 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
370 000 € 285 000 € 1055 €/m²
  • Kod obiektowy 4335
  • Metry kw. 270 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
300 000 € 1363 €/m²
  • Kod obiektowy 19051
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
340 000 € 3090 €/m²
  • Kod obiektowy 37651
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
210 000 € 724 €/m²
  • Kod obiektowy 48718
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
367 500 € 1775 €/m²
  • Kod obiektowy 4437
  • Metry kw. 207 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
300 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 4740
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 235 000 € 1382 €/m²
  • Kod obiektowy 4336
  • Metry kw. 170 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
250 000 € 1470 €/m²
  • Kod obiektowy 22228
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera