355 000 € 340 000 €
3656 €/m²
Property 57564 photo 1
Property 57564 photo 2
Property 57564 photo 3
Property 57564 photo 4
Property 57564 photo 5
Property 57564 photo 6
Property 57564 photo 7
Property 57564 photo 8
Property 57564 photo 9
Property 57564 photo 10
Property 57564 photo 11
Property 57564 photo 12
Property 57564 photo 13
Property 57564 photo 14
Property 57564 photo 15
Property 57564 photo 16
Property 57564 photo 17
Property 57564 photo 18
Property 57564 photo 19
Property 57564 photo 20
Property 57564 photo 21
Property 57564 photo 22
Property 57564 photo 23
Property 57564 photo 24

Details

  • Rok budowy: 1978
  • Rok remontu: 2019
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 920 m
  • Odległość od lotniska: 27 km

Usługi

  • Parking
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 93 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 2 pięter. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Drugie piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, parking, ogród, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
310 000 € 1240 €/m²
  • Kod obiektowy 36451
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
470 000 € 3615 €/m²
  • Kod obiektowy 11035
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
350 000 € 2121 €/m²
  • Kod obiektowy 10433
  • Metry kw. 165 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
370 000 € 1850 €/m²
  • Kod obiektowy 59540
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
380 000 € 1919 €/m²
  • Kod obiektowy 22184
  • Metry kw. 198 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
425 000 € 1475 €/m²
  • Kod obiektowy 35101
  • Metry kw. 288 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
495 000 € 2379 €/m²
  • Kod obiektowy 66145
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
342 000 € 2460 €/m²
  • Kod obiektowy 13346
  • Metry kw. 139 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
400 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 25497
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 18000 m

Subskrypcja newslettera