210 000 €
724 €/m²
Property 48718 photo 1
Property 48718 photo 2
Property 48718 photo 3
Property 48718 photo 4

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2004
  • Liczba pokoi: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 1900 m
  • Odległość od lotniska: 36 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 290 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią, jedna kuchnia. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
180 000 € 3600 €/m²
  • Kod obiektowy 57861
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
180 000 € 1894 €/m²
  • Kod obiektowy 33554
  • Metry kw. 95 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
270 000 € 235 000 € 1382 €/m²
  • Kod obiektowy 4336
  • Metry kw. 170 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
300 000 € 1363 €/m²
  • Kod obiektowy 19051
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
290 000 € 1348 €/m²
  • Kod obiektowy 22047
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
237 000 € 1402 €/m²
  • Kod obiektowy 13323
  • Metry kw. 169 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
195 000 € 984 €/m²
  • Kod obiektowy 13053
  • Metry kw. 198 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
260 000 € 2888 €/m²
  • Kod obiektowy 63705
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
200 000 € 2857 €/m²
  • Kod obiektowy 63945
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
210 000 € 724 €/m²
  • Kod obiektowy 48718
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera