250 000 €
1471 €/m²
Property 22228 photo 1
Property 22228 photo 2
Property 22228 photo 3
Property 22228 photo 4
Property 22228 photo 5
Property 22228 photo 6
Property 22228 photo 7
Property 22228 photo 8
Property 22228 photo 9
Property 22228 photo 10
Property 22228 photo 11
Property 22228 photo 12
Property 22228 photo 13
Property 22228 photo 14
Property 22228 photo 15
Property 22228 photo 16
Property 22228 photo 17

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Rok budowy: 2007
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 41 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 170 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 4 pięter. Pół-piwnica się z salon. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Drugie piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
275 000 € 1510 €/m²
  • Kod obiektowy 4163
  • Metry kw. 182 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
290 000 € 1348 €/m²
  • Kod obiektowy 22047
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
370 000 € 285 000 € 1055 €/m²
  • Kod obiektowy 4335
  • Metry kw. 270 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
347 000 € 611 €/m²
  • Kod obiektowy 13337
  • Metry kw. 567 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
320 000 € 1355 €/m²
  • Kod obiektowy 35103
  • Metry kw. 236 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
250 000 € 2083 €/m²
  • Kod obiektowy 23127
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
250 000 € 1562 €/m²
  • Kod obiektowy 37386
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
350 000 € 2121 €/m²
  • Kod obiektowy 10433
  • Metry kw. 165 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
367 500 € 1775 €/m²
  • Kod obiektowy 4437
  • Metry kw. 207 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera