367 500 €
1775 €/m²
Property 4437 photo 1
Property 4437 photo 2
Property 4437 photo 3
Property 4437 photo 4
Property 4437 photo 5
Property 4437 photo 6

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Liczba pokoi: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 71 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 207 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z salon z kuchnią, salon, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kominek, trawę, winda, ogrzewanie.

Na sprzedaż są również 2 kamienice: 190 mkw w cenie 409.500 euro i 185 mkw w cenie 346.500 euro.

Dzielnica Lagonisi.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
342 000 € 2460 €/m²
  • Kod obiektowy 13346
  • Metry kw. 139 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
420 000 € 1909 €/m²
  • Kod obiektowy 30107
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
400 000 € 1379 €/m²
  • Kod obiektowy 19026
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
525 000 € 1750 €/m²
  • Kod obiektowy 23786
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
550 000 € 2244 €/m²
  • Kod obiektowy 16355
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
400 000 € 2298 €/m²
  • Kod obiektowy 39225
  • Metry kw. 174 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
310 000 € 1240 €/m²
  • Kod obiektowy 36451
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
360 000 € 2812 €/m²
  • Kod obiektowy 61743
  • Metry kw. 128 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
400 000 € 1444 €/m²
  • Kod obiektowy 35102
  • Metry kw. 277 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
375 000 € 2483 €/m²
  • Kod obiektowy 54325
  • Metry kw. 151 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera