470 000 €
3615 €/m²
Property 11035 photo 1
Property 11035 photo 2
Property 11035 photo 3
Property 11035 photo 4
Property 11035 photo 5
Property 11035 photo 6
Property 11035 photo 7
Property 11035 photo 8

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Liczba pokoi: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 21 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 130 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 3 pięter. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z salon, jedna kuchnia. Drugie piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
525 000 € 1750 €/m²
  • Kod obiektowy 23786
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
400 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 25497
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
580 000 € 2416 €/m²
  • Kod obiektowy 36223
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
520 000 € 4160 €/m²
  • Kod obiektowy 8412
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
600 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 4029
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
550 000 € 2244 €/m²
  • Kod obiektowy 16355
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
580 000 € 2636 €/m²
  • Kod obiektowy 7520
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
650 000 € 2031 €/m²
  • Kod obiektowy 25949
  • Metry kw. 320 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
440 000 € 2095 €/m²
  • Kod obiektowy 36952
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera