200 000 €
542 €/m²
Property 59542 photo 1
Property 59542 photo 2
Property 59542 photo 3
Property 59542 photo 4
Property 59542 photo 5

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 250 m
  • Odległość od lotniska: 50 km

Opis

Na sprzedaż Działka369 metrów kwadratowych na Thassos. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 221 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
230 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 37374
  • Metry kw. 20934 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
200 000 €
  • Kod obiektowy 3410
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
218 000 € 650 €/m²
  • Kod obiektowy 58350
  • Metry kw. 335 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
200 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 60801
  • Metry kw. 4010 m²
  • Odległość do plaży 480 m
Sprzedaż
170 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 5264
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
200 000 € 487 €/m²
  • Kod obiektowy 59543
  • Metry kw. 410 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
170 000 € 212 €/m²
  • Kod obiektowy 62847
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
250 000 € 200 000 € 77 €/m²
  • Kod obiektowy 42823
  • Metry kw. 2570 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
200 000 € 542 €/m²
  • Kod obiektowy 59542
  • Metry kw. 369 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
175 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 3765
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera