250 000 €
1563 €/m²
Property 37386 photo 1
Property 37386 photo 2
Property 37386 photo 3
Property 37386 photo 4
Property 37386 photo 5
Property 37386 photo 6
Property 37386 photo 7
Property 37386 photo 8
Property 37386 photo 9
Property 37386 photo 10
Property 37386 photo 11
Property 37386 photo 12
Property 37386 photo 13
Property 37386 photo 14
Property 37386 photo 15
Property 37386 photo 16
Property 37386 photo 17
Property 37386 photo 18

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 1981
  • Rok remontu: 2012
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 15000 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 160 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, parking, ogród, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 2083 €/m²
  • Kod obiektowy 23127
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
275 000 € 1510 €/m²
  • Kod obiektowy 4163
  • Metry kw. 182 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
368 000 € 2044 €/m²
  • Kod obiektowy 12966
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
320 000 € 1777 €/m²
  • Kod obiektowy 4229
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
305 000 € 2904 €/m²
  • Kod obiektowy 65881
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
367 500 € 1775 €/m²
  • Kod obiektowy 4437
  • Metry kw. 207 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
350 000 € 220 000 € 1466 €/m²
  • Kod obiektowy 11342
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
330 000 € 891 €/m²
  • Kod obiektowy 24155
  • Metry kw. 370 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
250 000 € 1923 €/m²
  • Kod obiektowy 24460
  • Metry kw. 130 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
310 000 € 1240 €/m²
  • Kod obiektowy 36451
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera