250 000 €
2083 €/m²
Property 23127 photo 1
Property 23127 photo 2
Property 23127 photo 3
Property 23127 photo 4
Property 23127 photo 5
Property 23127 photo 6

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2003
  • Liczba pokoi: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 570 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Usługi

  • Kominek

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 120 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 3 pięter. Pół-piwnica się z salon. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kominek, ogród.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 220 000 € 1466 €/m²
  • Kod obiektowy 11342
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
300 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 4740
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 235 000 € 1382 €/m²
  • Kod obiektowy 4336
  • Metry kw. 170 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
260 000 € 2888 €/m²
  • Kod obiektowy 63705
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
260 000 € 1733 €/m²
  • Kod obiektowy 22937
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
342 000 € 2460 €/m²
  • Kod obiektowy 13346
  • Metry kw. 139 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
370 000 € 1850 €/m²
  • Kod obiektowy 59540
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
310 000 € 1240 €/m²
  • Kod obiektowy 36451
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
330 000 € 891 €/m²
  • Kod obiektowy 24155
  • Metry kw. 370 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera