Na zapytanie
Property 37909 photo 1
Property 37909 photo 2
Property 37909 photo 3
Property 37909 photo 4
Property 37909 photo 5
Property 37909 photo 6
Property 37909 photo 7
Property 37909 photo 8
Property 37909 photo 9
Property 37909 photo 10
Property 37909 photo 11
Property 37909 photo 12
Property 37909 photo 13
Property 37909 photo 14
Property 37909 photo 15
Property 37909 photo 16
Property 37909 photo 17
Property 37909 photo 18
Property 37909 photo 19
Property 37909 photo 20
Property 37909 photo 21
Property 37909 photo 22
Property 37909 photo 23
Property 37909 photo 24
Property 37909 photo 25
Property 37909 photo 26
Property 37909 photo 27
Property 37909 photo 28

Details

  • Rok budowy: 2016
  • Liczba pokoi: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 65 km

Sprzedaż
1 280 000 € 3798 €/m²
  • Kod obiektowy 57386
  • Metry kw. 337 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
640 000 € 6400 €/m²
  • Kod obiektowy 56208
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 250 000 € 6648 €/m²
  • Kod obiektowy 57194
  • Metry kw. 188 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Kod obiektowy 64823
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 750 000 € 6076 €/m²
  • Kod obiektowy 65560
  • Metry kw. 288 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 65237
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 490 000 € 3830 €/m²
  • Kod obiektowy 62543
  • Metry kw. 650 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod obiektowy 56922
  • Metry kw. 143 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
630 000 € 2739 €/m²
  • Kod obiektowy 65284
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera