400 000 €
2299 €/m²
Property 39225 photo 1
Property 39225 photo 2

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2007
  • Liczba pokoi: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 2600 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 174 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 3 pięter. Parter się z jedna sypialnia, salon, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Drugie piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ przedni także zawiera wyposażenie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
590 000 € 2622 €/m²
  • Kod obiektowy 11348
  • Metry kw. 225 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
330 000 € 891 €/m²
  • Kod obiektowy 24155
  • Metry kw. 370 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
380 000 € 1919 €/m²
  • Kod obiektowy 22184
  • Metry kw. 198 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
367 500 € 1775 €/m²
  • Kod obiektowy 4437
  • Metry kw. 207 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
580 000 € 2636 €/m²
  • Kod obiektowy 7520
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
420 000 € 1909 €/m²
  • Kod obiektowy 30107
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
495 000 € 2379 €/m²
  • Kod obiektowy 66145
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod obiektowy 6403
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
375 000 € 2483 €/m²
  • Kod obiektowy 54325
  • Metry kw. 151 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera