Sprzedaż - Działka 8300 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Nikiti
135 000 €
16 €/m²
Property 47641 photo 1
Property 47641 photo 2
Property 47641 photo 3
Property 47641 photo 4
Property 47641 photo 5
Property 47641 photo 6
Property 47641 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 650 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 85 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka8300 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
110 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 22070
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 596 m
Sprzedaż
150 000 € 334 €/m²
  • Kod obiektowy 38173
  • Metry kw. 449 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
160 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 32086
  • Metry kw. 5034 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
160 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 64123
  • Metry kw. 4400 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
200 000 € 350 €/m²
  • Kod obiektowy 49625
  • Metry kw. 570 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
120 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 4444
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
200 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 11082
  • Metry kw. 6534 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
120 000 € 240 €/m²
  • Kod obiektowy 38291
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
150 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 40713
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera