Property 49734 photo 1
Property 49734 photo 2
Property 49734 photo 3
Property 49734 photo 4
Property 49734 photo 5
Property 49734 photo 6
Property 49734 photo 7
Property 49734 photo 8
Property 49734 photo 9
Property 49734 photo 10
Property 49734 photo 11
Property 49734 photo 12
Property 49734 photo 13
Property 49734 photo 14
Property 49734 photo 15

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2021
  • Liczba pokoi: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 10 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 60 km

Sprzedaż
5 500 000 € 6962 €/m²
  • Kod obiektowy 64035
  • Metry kw. 790 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod obiektowy 60634
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 000 000 € 2590 €/m²
  • Kod obiektowy 65909
  • Metry kw. 386 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 469 000 € 10287 €/m²
  • Kod obiektowy 58507
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Wynajem
od 700 € /per day 1 €/m²
  • Kod obiektowy 54735
  • Metry kw. 370 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
3 197 000 € 10800 €/m²
  • Kod obiektowy 58511
  • Metry kw. 296 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera