1 500 000 €
7614 €/m²
Property 42669 photo 1
Property 42669 photo 2
Property 42669 photo 3
Property 42669 photo 4
Property 42669 photo 5
Property 42669 photo 6
Property 42669 photo 7
Property 42669 photo 8
Property 42669 photo 9

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Sprzedaż
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod obiektowy 60634
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Kod obiektowy 64822
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 800 000 € 7200 €/m²
  • Kod obiektowy 30046
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 550 000 € 2952 €/m²
  • Kod obiektowy 65234
  • Metry kw. 525 m²
  • Odległość do plaży 3100 m
Sprzedaż
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Kod obiektowy 62213
  • Metry kw. 140 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Kod obiektowy 62739
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 600 000 € 6956 €/m²
  • Kod obiektowy 23867
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 760 000 € 5028 €/m²
  • Kod obiektowy 57917
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera