Property 52011 photo 1
Property 52011 photo 2
Property 52011 photo 3
Property 52011 photo 4
Property 52011 photo 5
Property 52011 photo 6
Property 52011 photo 7
Property 52011 photo 8
Property 52011 photo 9

Details

  • Liczba pokoi: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 70 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Wifi
  • Podwójna szyba
  • Domek letniskowy

Opis

Na wynajem 1-piętrowa willa o powierzchni 122 metrów kwadratów na Krecie. Willa składa się z3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, basen, parking.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 300 000 € 5531 €/m²
  • Kod obiektowy 65672
  • Metry kw. 235 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
747 000 € 4668 €/m²
  • Kod obiektowy 65409
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 61624
  • Metry kw. 144 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 280 000 € 3798 €/m²
  • Kod obiektowy 57386
  • Metry kw. 337 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
1 750 000 € 6076 €/m²
  • Kod obiektowy 65560
  • Metry kw. 288 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
1 760 000 € 5028 €/m²
  • Kod obiektowy 57917
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
950 000 € 12179 €/m²
  • Kod obiektowy 60124
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera