1 760 000 €
5029 €/m²
Property 57917 photo 1
Property 57917 photo 2
Property 57917 photo 3
Property 57917 photo 4
Property 57917 photo 5
Property 57917 photo 6
Property 57917 photo 7
Property 57917 photo 8
Property 57917 photo 9
Property 57917 photo 10
Property 57917 photo 11
Property 57917 photo 12
Property 57917 photo 13
Property 57917 photo 14
Property 57917 photo 15
Property 57917 photo 16
Property 57917 photo 17
Property 57917 photo 18
Property 57917 photo 19
Property 57917 photo 20

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2002
  • Rok remontu: 2022
  • Liczba pokoi: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,5 km
  • Odległość od lotniska: 24,5 km

Sprzedaż
1 760 000 € 5028 €/m²
  • Kod obiektowy 57917
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 7
Rekomendowane Sprzedaż
1 950 000 € 1 400 000 € 4444 €/m²
  • Kod obiektowy 59946
  • Metry kw. 315 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 750 000 € 6076 €/m²
  • Kod obiektowy 65560
  • Metry kw. 288 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
1 600 000 € 6400 €/m²
  • Kod obiektowy 49849
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • Kod obiektowy 61298
  • Metry kw. 582 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 45284
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 500 000 € 7500 €/m²
  • Kod obiektowy 65411
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 34811
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 900 000 € 1 067 000 € 3704 €/m²
  • Kod obiektowy 14552
  • Metry kw. 288 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 500 000 € 6818 €/m²
  • Kod obiektowy 65848
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera