Property 52970 photo 1
Property 52970 photo 2
Property 52970 photo 3
Property 52970 photo 4
Property 52970 photo 5
Property 52970 photo 6
Property 52970 photo 7
Property 52970 photo 8
Property 52970 photo 9
Property 52970 photo 10
Property 52970 photo 11
Property 52970 photo 12
Property 52970 photo 13

Details

  • Liczba pokoi: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 70 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Wifi
  • Podwójna szyba
  • Domek letniskowy

Opis

Na wynajem 1-piętrowa willa o powierzchni 80 metrów kwadratów na Krecie. Willa składa się z2 sypialnie, salon, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, basen, parking.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Wynajem
od 800 € /per day 5 €/m²
  • Kod obiektowy 54654
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Kod obiektowy 64823
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 750 000 € 6076 €/m²
  • Kod obiektowy 65560
  • Metry kw. 288 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Rekomendowane Sprzedaż
1 950 000 € 1 400 000 € 4444 €/m²
  • Kod obiektowy 59946
  • Metry kw. 315 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 050 000 € 6953 €/m²
  • Kod obiektowy 61625
  • Metry kw. 151 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Kod obiektowy 62739
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod obiektowy 60634
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
3 500 000 € 7000 €/m²
  • Kod obiektowy 58324
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera