620 000 €
4000 €/m²
Property 56627 photo 1
Property 56627 photo 2
Property 56627 photo 3
Property 56627 photo 4
Property 56627 photo 5
Property 56627 photo 6
Property 56627 photo 7
Property 56627 photo 8
Property 56627 photo 9
Property 56627 photo 10
Property 56627 photo 11
Property 56627 photo 12
Property 56627 photo 13
Property 56627 photo 14
Property 56627 photo 15

Details

  • Rok budowy: 2023
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: gaz
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 155 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Piąte piętro się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Szóste piętro się z 4 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, grill, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
770 000 € 5422 €/m²
  • Kod obiektowy 58922
  • Metry kw. 142 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
734 000 € 5518 €/m²
  • Kod obiektowy 57987
  • Metry kw. 133 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
530 000 € 2789 €/m²
  • Kod obiektowy 56279
  • Metry kw. 190 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
620 000 € 5254 €/m²
  • Kod obiektowy 57982
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
740 000 € 5522 €/m²
  • Kod obiektowy 57984
  • Metry kw. 134 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod obiektowy 56731
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
760 000 € 2714 €/m²
  • Kod obiektowy 36925
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
590 000 € 2681 €/m²
  • Kod obiektowy 50730
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
820 000 € 2837 €/m²
  • Kod obiektowy 51492
  • Metry kw. 289 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera