683 000 €
5464 €/m²
Property 56731 photo 1
Property 56731 photo 2
Property 56731 photo 3
Property 56731 photo 4
Property 56731 photo 5
Property 56731 photo 6
Property 56731 photo 7
Property 56731 photo 8
Property 56731 photo 9
Property 56731 photo 10
Property 56731 photo 11
Property 56731 photo 12
Property 56731 photo 13

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 21 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 125 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 3 pięter. Czwarte piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Piąte piętro się z 2 sypialnie, 2 łazienek. Szóste piętro się z Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na miasto.także zawiera kominek, basen, parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
740 000 € 5522 €/m²
  • Kod obiektowy 57984
  • Metry kw. 134 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
625 000 € 5208 €/m²
  • Kod obiektowy 57981
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
810 000 € 5062 €/m²
  • Kod obiektowy 64965
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
640 000 € 3878 €/m²
  • Kod obiektowy 56316
  • Metry kw. 165 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
620 000 € 6078 €/m²
  • Kod obiektowy 59294
  • Metry kw. 102 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
880 000 € 5866 €/m²
  • Kod obiektowy 64719
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
940 000 € 6225 €/m²
  • Kod obiektowy 65137
  • Metry kw. 151 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
650 000 € 2777 €/m²
  • Kod obiektowy 29965
  • Metry kw. 234 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
560 000 € 3589 €/m²
  • Kod obiektowy 57178
  • Metry kw. 156 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
660 000 € 4782 €/m²
  • Kod obiektowy 62730
  • Metry kw. 138 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera