Sprzedaż - Domek 220 m² w Atenach

Grecja Attyka Ateny - Centrum
590 000 €
2682 €/m²
Property 50730 photo 1
Property 50730 photo 2
Property 50730 photo 3
Property 50730 photo 4
Property 50730 photo 5
Property 50730 photo 6
Property 50730 photo 7
  • Kod obiektowy 50730
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Domek
  • Metry kw. 220 m²
  • Region Ateny
  • Location Ateny - Centrum (Attyka)
  • Liczba pokoi 6

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2006
  • Liczba pokoi: 6
  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Opis

Lokalizacja