760 000 €
2714 €/m²
Property 36925 photo 1
Property 36925 photo 2
Property 36925 photo 3
Property 36925 photo 4
Property 36925 photo 5
Property 36925 photo 6
Property 36925 photo 7
Property 36925 photo 8
Property 36925 photo 9
Property 36925 photo 10
Property 36925 photo 11
Property 36925 photo 12
Property 36925 photo 13
Property 36925 photo 14
Property 36925 photo 15

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2000
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: inny
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 17000 m
  • Odległość od lotniska: 9 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 280 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka, spiżarnia. Parter się z 2 sypialnie, salon, 2 łazienek. Domek ma układ przedni także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, markiza, parking, trawę, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
680 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 65902
  • Metry kw. 136 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
820 000 € 2837 €/m²
  • Kod obiektowy 51492
  • Metry kw. 289 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
850 000 € 2656 €/m²
  • Kod obiektowy 9589
  • Metry kw. 320 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
693 000 € 5456 €/m²
  • Kod obiektowy 56732
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod obiektowy 56731
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
760 000 € 2714 €/m²
  • Kod obiektowy 36925
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 055 000 € 5171 €/m²
  • Kod obiektowy 66049
  • Metry kw. 204 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod obiektowy 56734
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
683 000 € 5508 €/m²
  • Kod obiektowy 56733
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera