575 000 € 485 000 €
4042 €/m²
Property 54312 photo 1
Property 54312 photo 2
Property 54312 photo 3
Property 54312 photo 4
Property 54312 photo 5
Property 54312 photo 6
Property 54312 photo 7
Property 54312 photo 8
Property 54312 photo 9
Property 54312 photo 10
Property 54312 photo 11
Property 54312 photo 12
Property 54312 photo 13
Property 54312 photo 14
Property 54312 photo 15
Property 54312 photo 16
Property 54312 photo 17
Property 54312 photo 18
Property 54312 photo 19
Property 54312 photo 20
Property 54312 photo 21
Property 54312 photo 22

Details

  • Rok budowy: 2020
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: gaz
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 120 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Drugie piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod obiektowy 56731
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
480 000 € 2758 €/m²
  • Kod obiektowy 61447
  • Metry kw. 174 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
710 000 € 5634 €/m²
  • Kod obiektowy 58916
  • Metry kw. 126 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
830 000 € 3915 €/m²
  • Kod obiektowy 46659
  • Metry kw. 212 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
800 000 € 6299 €/m²
  • Kod obiektowy 64179
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
660 000 € 7252 €/m²
  • Kod obiektowy 65142
  • Metry kw. 91 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
765 000 € 5666 €/m²
  • Kod obiektowy 64866
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
850 000 € 5629 €/m²
  • Kod obiektowy 64672
  • Metry kw. 151 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
590 000 € 5130 €/m²
  • Kod obiektowy 58910
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera