740 000 €
5522 €/m²
Property 57984 photo 1
Property 57984 photo 2
Property 57984 photo 3
Property 57984 photo 4
Property 57984 photo 5
Property 57984 photo 6
Property 57984 photo 7
Property 57984 photo 8
Property 57984 photo 9
Property 57984 photo 10
Property 57984 photo 11
Property 57984 photo 12
Property 57984 photo 13

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: diesel
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 33 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Luksusowy Dom

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 134 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Szóste piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Siódme piętro się z 2 sypialnie, salon, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na miasto.także zawiera basen komunalny, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 055 000 € 5171 €/m²
  • Kod obiektowy 66049
  • Metry kw. 204 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
825 000 € 6066 €/m²
  • Kod obiektowy 58923
  • Metry kw. 136 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
625 000 € 5208 €/m²
  • Kod obiektowy 57981
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
765 000 € 5666 €/m²
  • Kod obiektowy 64866
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
810 000 € 6090 €/m²
  • Kod obiektowy 64213
  • Metry kw. 133 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
850 000 € 5902 €/m²
  • Kod obiektowy 64863
  • Metry kw. 144 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
734 000 € 5518 €/m²
  • Kod obiektowy 57987
  • Metry kw. 133 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
680 000 € 4963 €/m²
  • Kod obiektowy 58917
  • Metry kw. 137 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
940 000 € 6225 €/m²
  • Kod obiektowy 65137
  • Metry kw. 151 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera