Property 58375 photo 1
Property 58375 photo 2
Property 58375 photo 3
Property 58375 photo 4

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 420 m
  • Odległość od lotniska: 28 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 126 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Drugie piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni także zawiera basen komunalny, kominek, parking, ogród, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
900 000 € 7692 €/m²
  • Kod obiektowy 63792
  • Metry kw. 117 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
940 000 € 7401 €/m²
  • Kod obiektowy 64215
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
880 000 € 7927 €/m²
  • Kod obiektowy 58420
  • Metry kw. 111 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
945 000 € 3258 €/m²
  • Kod obiektowy 38715
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
850 000 € 2656 €/m²
  • Kod obiektowy 9589
  • Metry kw. 320 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Kod obiektowy 60414
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
850 000 € 5902 €/m²
  • Kod obiektowy 64863
  • Metry kw. 144 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 025 000 € 7218 €/m²
  • Kod obiektowy 65346
  • Metry kw. 142 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera