710 000 €
5635 €/m²
Property 58916 photo 1

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 950 m
  • Odległość od lotniska: 33 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 126 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Piąte piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Szóste piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
945 000 € 3258 €/m²
  • Kod obiektowy 38715
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
940 000 € 6225 €/m²
  • Kod obiektowy 65137
  • Metry kw. 151 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
670 000 € 3964 €/m²
  • Kod obiektowy 66048
  • Metry kw. 169 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
770 000 € 5422 €/m²
  • Kod obiektowy 58922
  • Metry kw. 142 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
652 000 € 5525 €/m²
  • Kod obiektowy 57989
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
810 000 € 5062 €/m²
  • Kod obiektowy 64965
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
590 000 € 5130 €/m²
  • Kod obiektowy 58910
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
945 000 € 870 000 € 4578 €/m²
  • Kod obiektowy 8404
  • Metry kw. 190 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
900 000 € 7692 €/m²
  • Kod obiektowy 63792
  • Metry kw. 117 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
710 000 € 5634 €/m²
  • Kod obiektowy 58916
  • Metry kw. 126 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera