652 000 €
5525 €/m²
Property 57989 photo 1
Property 57989 photo 2
Property 57989 photo 3
Property 57989 photo 4
Property 57989 photo 5
Property 57989 photo 6
Property 57989 photo 7
Property 57989 photo 8
Property 57989 photo 9
Property 57989 photo 10
Property 57989 photo 11
Property 57989 photo 12
Property 57989 photo 13

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 32 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 118 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Szóste piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Siódme piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera basen komunalny, kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
716 000 € 5383 €/m²
  • Kod obiektowy 57980
  • Metry kw. 133 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
850 000 € 2656 €/m²
  • Kod obiektowy 9589
  • Metry kw. 320 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
550 000 € 2340 €/m²
  • Kod obiektowy 6500
  • Metry kw. 235 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 7319
  • Metry kw. 265 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
900 000 € 7692 €/m²
  • Kod obiektowy 63792
  • Metry kw. 117 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Kod obiektowy 62555
  • Metry kw. 106 m²
  • Odległość do plaży 1249 m
Sprzedaż
620 000 € 6078 €/m²
  • Kod obiektowy 59294
  • Metry kw. 102 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
810 000 € 6090 €/m²
  • Kod obiektowy 64213
  • Metry kw. 133 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
950 000 € 4130 €/m²
  • Kod obiektowy 3090
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
850 000 € 5902 €/m²
  • Kod obiektowy 64863
  • Metry kw. 144 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera