670 000 €
3964 €/m²
Property 66048 photo 1
Property 66048 photo 2
Property 66048 photo 3
Property 66048 photo 4
Property 66048 photo 5
Property 66048 photo 6
Property 66048 photo 7
Property 66048 photo 8
Property 66048 photo 9
Property 66048 photo 10
Property 66048 photo 11
Property 66048 photo 12
Property 66048 photo 13
Property 66048 photo 14
Property 66048 photo 15
Property 66048 photo 16
Property 66048 photo 17
Property 66048 photo 18
Property 66048 photo 19
Property 66048 photo 20
Property 66048 photo 21
Property 66048 photo 22
Property 66048 photo 23
Property 66048 photo 24
Property 66048 photo 25
Property 66048 photo 26
Property 66048 photo 27
Property 66048 photo 28
Property 66048 photo 29
Property 66048 photo 30
Property 66048 photo 31
Property 66048 photo 32
Property 66048 photo 33
Property 66048 photo 34
Property 66048 photo 35

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Rok budowy: 2009
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: gaz
  • Energy Class: D
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 2400 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 169 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Trzecie piętro się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Loft się z 2 sypialnie, salon, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
657 000 € 5429 €/m²
  • Kod obiektowy 57988
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
620 000 € 6078 €/m²
  • Kod obiektowy 59294
  • Metry kw. 102 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
825 000 € 6066 €/m²
  • Kod obiektowy 58923
  • Metry kw. 136 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
850 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 61535
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
850 000 € 5629 €/m²
  • Kod obiektowy 64672
  • Metry kw. 151 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
660 000 € 7252 €/m²
  • Kod obiektowy 65142
  • Metry kw. 91 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
770 000 € 5422 €/m²
  • Kod obiektowy 58922
  • Metry kw. 142 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
940 000 € 7401 €/m²
  • Kod obiektowy 64215
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
652 000 € 5525 €/m²
  • Kod obiektowy 57989
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
670 000 € 3964 €/m²
  • Kod obiektowy 66048
  • Metry kw. 169 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera