147 000 €
3128 €/m²
Property 59032 photo 1
Property 59032 photo 2
Property 59032 photo 3
Property 59032 photo 4
Property 59032 photo 5
Property 59032 photo 6
Property 59032 photo 7
Property 59032 photo 8
Property 59032 photo 9
Property 59032 photo 10

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 2
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 metrów kwadratów na Chalkidiki. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, winda, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
180 000 € 2812 €/m²
  • Kod obiektowy 59018
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
165 000 € 2946 €/m²
  • Kod obiektowy 59020
  • Metry kw. 56 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
140 000 € 2978 €/m²
  • Kod obiektowy 59021
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
145 000 € 2959 €/m²
  • Kod obiektowy 59026
  • Metry kw. 49 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
150 000 € 2941 €/m²
  • Kod obiektowy 59027
  • Metry kw. 51 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
145 000 € 3085 €/m²
  • Kod obiektowy 59028
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
148 000 € 3020 €/m²
  • Kod obiektowy 59029
  • Metry kw. 49 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
155 000 € 3039 €/m²
  • Kod obiektowy 59030
  • Metry kw. 51 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
147 000 € 3127 €/m²
  • Kod obiektowy 59032
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
140 000 € 3181 €/m²
  • Kod obiektowy 59035
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera