600 000 €
2390 €/m²
Property 23310 photo 1

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Rok budowy: 2010
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 6
  • Odległość do morza: 3500 m
  • Odległość od lotniska: 16 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 251 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 4 pięter. Pół-piwnica się z salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka, spiżarnia. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka, jedna łazienka. Drugie piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, kominek, parking, ogród, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
610 000 € 4621 €/m²
  • Kod obiektowy 63730
  • Metry kw. 132 m²
  • Odległość do plaży 3220 m
Sprzedaż
660 000 € 7252 €/m²
  • Kod obiektowy 65142
  • Metry kw. 91 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
670 000 € 3964 €/m²
  • Kod obiektowy 66048
  • Metry kw. 169 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
800 000 € 8888 €/m²
  • Kod obiektowy 65895
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
520 000 € 2872 €/m²
  • Kod obiektowy 57304
  • Metry kw. 181 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod obiektowy 56734
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
800 000 € 4907 €/m²
  • Kod obiektowy 65894
  • Metry kw. 163 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
810 000 € 5062 €/m²
  • Kod obiektowy 64965
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
850 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 61535
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
770 000 € 5422 €/m²
  • Kod obiektowy 58922
  • Metry kw. 142 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera