520 000 €
3688 €/m²
Property 16909 photo 1
Property 16909 photo 2
Property 16909 photo 3
Property 16909 photo 4
Property 16909 photo 5
Property 16909 photo 6
Property 16909 photo 7
Property 16909 photo 8
Property 16909 photo 9
Property 16909 photo 10
Property 16909 photo 11
Property 16909 photo 12
Property 16909 photo 13
Property 16909 photo 14
Property 16909 photo 15
Property 16909 photo 16
Property 16909 photo 17
Property 16909 photo 18

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2011
  • Liczba pokoi: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 10 m
  • Odległość od lotniska: 26 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 141 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 3 pięter. Piąte piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka. Szóste piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Siódme piętro się z Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, parking, grill, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
683 000 € 5508 €/m²
  • Kod obiektowy 56733
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
652 000 € 5525 €/m²
  • Kod obiektowy 57989
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
590 000 € 5130 €/m²
  • Kod obiektowy 58910
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
530 000 € 2789 €/m²
  • Kod obiektowy 56279
  • Metry kw. 190 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
425 000 € 3427 €/m²
  • Kod obiektowy 57500
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
760 000 € 2714 €/m²
  • Kod obiektowy 36925
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
550 000 € 2558 €/m²
  • Kod obiektowy 61592
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
590 000 € 4469 €/m²
  • Kod obiektowy 58915
  • Metry kw. 132 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
716 000 € 5383 €/m²
  • Kod obiektowy 57980
  • Metry kw. 133 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera