680 000 €
4964 €/m²
Property 58917 photo 1
Property 58917 photo 2

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 750 m
  • Odległość od lotniska: 34 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 137 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Piąte piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Szóste piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 7319
  • Metry kw. 265 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
680 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 65902
  • Metry kw. 136 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod obiektowy 56734
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
900 000 € 5142 €/m²
  • Kod obiektowy 58918
  • Metry kw. 175 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
880 000 € 7927 €/m²
  • Kod obiektowy 58420
  • Metry kw. 111 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
590 000 € 2681 €/m²
  • Kod obiektowy 50730
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
640 000 € 3878 €/m²
  • Kod obiektowy 56316
  • Metry kw. 165 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
650 000 € 2954 €/m²
  • Kod obiektowy 9975
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
625 000 € 5208 €/m²
  • Kod obiektowy 57981
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
800 000 € 6299 €/m²
  • Kod obiektowy 64179
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera