255 000 €
7083 €/m²
Property 60149 photo 1
Property 60149 photo 2
Property 60149 photo 3
Property 60149 photo 4
Property 60149 photo 5
Property 60149 photo 6
Property 60149 photo 7
Property 60149 photo 8
Property 60149 photo 9
Property 60149 photo 10
Property 60149 photo 11
Property 60149 photo 12
Property 60149 photo 13
Property 60149 photo 14
Property 60149 photo 15
Property 60149 photo 16
Property 60149 photo 17
Property 60149 photo 18
Property 60149 photo 19

Details

  • Liczba pięter: 11
  • Piętro: Piętro 4
  • Rok budowy: 2003
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 49 km

Usługi

  • Winda
  • Wifi
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 220 000 € 2750 €/m²
  • Kod obiektowy 62029
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
360 000 € 2880 €/m²
  • Kod obiektowy 62111
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
230 000 € 3285 €/m²
  • Kod obiektowy 62134
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
285 000 € 5181 €/m²
  • Kod obiektowy 62178
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
245 000 € 2987 €/m²
  • Kod obiektowy 62243
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
310 000 € 2561 €/m²
  • Kod obiektowy 62253
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
250 000 € 6250 €/m²
  • Kod obiektowy 62330
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
275 000 € 6875 €/m²
  • Kod obiektowy 62386
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
285 000 € 5181 €/m²
  • Kod obiektowy 62422
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
335 000 € 3722 €/m²
  • Kod obiektowy 62481
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera