Zastrzeżony
265 000 €
6974 €/m²
Property 60162 photo 1
Property 60162 photo 2
Property 60162 photo 3
Property 60162 photo 4
Property 60162 photo 5
Property 60162 photo 6
Property 60162 photo 7
Property 60162 photo 8
Property 60162 photo 9
Property 60162 photo 10
Property 60162 photo 11
Property 60162 photo 12
Property 60162 photo 13
Property 60162 photo 14
Property 60162 photo 15
Property 60162 photo 16
Property 60162 photo 17
Property 60162 photo 18
Property 60162 photo 19

Details

  • Liczba pięter: 11
  • Piętro: Piętro 7
  • Rok budowy: 2003
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 49 km

Usługi

  • Winda
  • Wifi
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na siódmym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

THE PROPERTY IS RESERVED!

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
385 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 56727
  • Metry kw. 77 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
300 000 € 285 000 € 2850 €/m²
  • Kod obiektowy 56770
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
330 000 € 3666 €/m²
  • Kod obiektowy 56811
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
310 000 € 3734 €/m²
  • Kod obiektowy 56970
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
350 000 € 2333 €/m²
  • Kod obiektowy 57469
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
350 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 57563
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
395 000 € 3291 €/m²
  • Kod obiektowy 57670
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
300 000 € 3529 €/m²
  • Kod obiektowy 57748
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
365 000 € 4866 €/m²
  • Kod obiektowy 57974
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
344 000 € 5134 €/m²
  • Kod obiektowy 57977
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera