225 000 €
3516 €/m²
Property 61375 photo 1
Property 61375 photo 2
Property 61375 photo 3
Property 61375 photo 4
Property 61375 photo 5
Property 61375 photo 6
Property 61375 photo 7
Property 61375 photo 8
Property 61375 photo 9
Property 61375 photo 10
Property 61375 photo 11
Property 61375 photo 12
Property 61375 photo 13

Details

  • Piętro: Piętro 2
  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 650 m
  • Odległość od lotniska: 110 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 metrów kwadratów na Peloponezie. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera klimatyzacja, parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 60618
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
225 000 € 3515 €/m²
  • Kod obiektowy 61375
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
290 000 € 3625 €/m²
  • Kod obiektowy 61388
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
195 000 € 3095 €/m²
  • Kod obiektowy 62928
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
280 000 € 2545 €/m²
  • Kod obiektowy 63512
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
285 000 € 2095 €/m²
  • Kod obiektowy 63968
  • Metry kw. 136 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
200 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 64757
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
189 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 65130
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera