80 000 €
410 €/m²
Property 6453 photo 1
Property 6453 photo 2
Property 6453 photo 3
Property 6453 photo 4

Details

  • Współczynnik zabudowy: 4
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Na sprzedaż Działka195 metrów kwadratowych na Thassos. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 78 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
102 000 € 138 €/m²
  • Kod obiektowy 40071
  • Metry kw. 737 m²
  • Odległość do plaży 790 m
Sprzedaż
65 000 €
  • Kod obiektowy 3806
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
90 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 4148
  • Metry kw. 4025 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
90 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 26383
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
100 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 3916
  • Metry kw. 5365 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
105 000 € 85 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 20313
  • Metry kw. 1086 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
70 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 4174
  • Metry kw. 2720 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
75 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 20312
  • Metry kw. 776 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
92 000 € 171 €/m²
  • Kod obiektowy 33896
  • Metry kw. 538 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Wyłączny Sprzedaż
90 000 € 333 €/m²
  • Kod obiektowy 65719
  • Metry kw. 270 m²
  • Odległość do plaży 120 m

Subskrypcja newslettera