260 000 €
2889 €/m²
Property 63705 photo 1
Property 63705 photo 2
Property 63705 photo 3
Property 63705 photo 4
Property 63705 photo 5
Property 63705 photo 6
Property 63705 photo 7
Property 63705 photo 8
Property 63705 photo 9
Property 63705 photo 10
Property 63705 photo 11
Property 63705 photo 12
Property 63705 photo 13
Property 63705 photo 14
Property 63705 photo 15
Property 63705 photo 16
Property 63705 photo 17
Property 63705 photo 18
Property 63705 photo 19
Property 63705 photo 20
Property 63705 photo 21
Property 63705 photo 22
Property 63705 photo 23
Property 63705 photo 24
Property 63705 photo 25
Property 63705 photo 26
Property 63705 photo 27
Property 63705 photo 28
Property 63705 photo 29
Property 63705 photo 30

Details

  • Rok budowy: 2013
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 250 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 90 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 3 pięter. Parter się z salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Drugie piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera kominek, klimatyzacja, parking, ogród, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 1562 €/m²
  • Kod obiektowy 37386
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
250 000 € 1470 €/m²
  • Kod obiektowy 22228
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
305 000 € 2904 €/m²
  • Kod obiektowy 65881
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
330 000 € 891 €/m²
  • Kod obiektowy 24155
  • Metry kw. 370 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
310 000 € 1240 €/m²
  • Kod obiektowy 36451
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
270 000 € 235 000 € 1382 €/m²
  • Kod obiektowy 4336
  • Metry kw. 170 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
342 000 € 2460 €/m²
  • Kod obiektowy 13346
  • Metry kw. 139 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
350 000 € 220 000 € 1466 €/m²
  • Kod obiektowy 11342
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
290 000 € 1348 €/m²
  • Kod obiektowy 22047
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
250 000 € 1923 €/m²
  • Kod obiektowy 24460
  • Metry kw. 130 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera