890 000 €
6138 €/m²
Property 64880 photo 1
Property 64880 photo 2
Property 64880 photo 3
Property 64880 photo 4
Property 64880 photo 5
Property 64880 photo 6
Property 64880 photo 7
Property 64880 photo 8
Property 64880 photo 9
Property 64880 photo 10
Property 64880 photo 11
Property 64880 photo 12
Property 64880 photo 13
Property 64880 photo 14
Property 64880 photo 15
Property 64880 photo 16
Property 64880 photo 17

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Type of flooring: tiles , wood
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 3650 m
  • Odległość od lotniska: 27 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 145 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Piąte piętro się z salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka. Szóste piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera kominek, klimatyzacja, markiza, ogród, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
850 000 € 2656 €/m²
  • Kod obiektowy 9589
  • Metry kw. 320 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
950 000 € 4025 €/m²
  • Kod obiektowy 3224
  • Metry kw. 236 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Kod obiektowy 60414
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 150 000 € 7278 €/m²
  • Kod obiektowy 65134
  • Metry kw. 158 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
880 000 € 7927 €/m²
  • Kod obiektowy 58420
  • Metry kw. 111 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 055 000 € 5171 €/m²
  • Kod obiektowy 66049
  • Metry kw. 204 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Kod obiektowy 60411
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
945 000 € 3258 €/m²
  • Kod obiektowy 38715
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Kod obiektowy 62555
  • Metry kw. 106 m²
  • Odległość do plaży 1249 m

Subskrypcja newslettera