850 000 €
5629 €/m²
Property 64672 photo 1
Property 64672 photo 2
Property 64672 photo 3
Property 64672 photo 4
Property 64672 photo 5
Property 64672 photo 6
Property 64672 photo 7
Property 64672 photo 8
Property 64672 photo 9
Property 64672 photo 10
Property 64672 photo 11
Property 64672 photo 12
Property 64672 photo 13
Property 64672 photo 14
Property 64672 photo 15
Property 64672 photo 16
Property 64672 photo 17
Property 64672 photo 18
Property 64672 photo 19
Property 64672 photo 20
Property 64672 photo 21
Property 64672 photo 22
Property 64672 photo 23
Property 64672 photo 24
Property 64672 photo 25

Details

  • Rok budowy: 2008
  • Rok remontu: 2019
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 151 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Piąte piętro się z salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka, spiżarnia. Szóste piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.także zawiera kominek, klimatyzacja, parking, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
716 000 € 5383 €/m²
  • Kod obiektowy 57980
  • Metry kw. 133 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
950 000 € 4130 €/m²
  • Kod obiektowy 3090
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
830 000 € 3915 €/m²
  • Kod obiektowy 46659
  • Metry kw. 212 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
900 000 € 7692 €/m²
  • Kod obiektowy 63792
  • Metry kw. 117 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
710 000 € 5634 €/m²
  • Kod obiektowy 58916
  • Metry kw. 126 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
693 000 € 5456 €/m²
  • Kod obiektowy 56732
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
900 000 € 5142 €/m²
  • Kod obiektowy 58918
  • Metry kw. 175 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 175 000 € 10217 €/m²
  • Kod obiektowy 58421
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Kod obiektowy 62555
  • Metry kw. 106 m²
  • Odległość do plaży 1249 m
Sprzedaż
880 000 € 7927 €/m²
  • Kod obiektowy 58420
  • Metry kw. 111 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera