693 000 €
5457 €/m²
Property 56732 photo 1
Property 56732 photo 2
Property 56732 photo 3
Property 56732 photo 4
Property 56732 photo 5
Property 56732 photo 6
Property 56732 photo 7
Property 56732 photo 8
Property 56732 photo 9
Property 56732 photo 10
Property 56732 photo 11
Property 56732 photo 12
Property 56732 photo 13
Property 56732 photo 14
Property 56732 photo 15
Property 56732 photo 16

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 21 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 127 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 3 pięter. Czwarte piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Piąte piętro się z 2 sypialnie, 2 łazienek. Szóste piętro się z Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na miasto.także zawiera kominek, basen, parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
560 000 € 3589 €/m²
  • Kod obiektowy 57178
  • Metry kw. 156 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
590 000 € 4469 €/m²
  • Kod obiektowy 58915
  • Metry kw. 132 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
670 000 € 3964 €/m²
  • Kod obiektowy 66048
  • Metry kw. 169 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
850 000 € 5902 €/m²
  • Kod obiektowy 64863
  • Metry kw. 144 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
830 000 € 3915 €/m²
  • Kod obiektowy 46659
  • Metry kw. 212 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 020 000 € 8095 €/m²
  • Kod obiektowy 58375
  • Metry kw. 126 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 7319
  • Metry kw. 265 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
730 000 € 2703 €/m²
  • Kod obiektowy 23110
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
650 000 € 2653 €/m²
  • Kod obiektowy 25420
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera