716 000 €
5383 €/m²
Property 57980 photo 1
Property 57980 photo 2
Property 57980 photo 3
Property 57980 photo 4
Property 57980 photo 5
Property 57980 photo 6
Property 57980 photo 7
Property 57980 photo 8
Property 57980 photo 9
Property 57980 photo 10
Property 57980 photo 11
Property 57980 photo 12

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: diesel
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 33 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Luksusowy Dom

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 133 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Czwarte piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Piąte piętro się z 2 sypialnie, salon, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na miasto.także zawiera basen komunalny, kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
730 000 € 2703 €/m²
  • Kod obiektowy 23110
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
850 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 61535
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
900 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 63853
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
820 000 € 2837 €/m²
  • Kod obiektowy 51492
  • Metry kw. 289 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
760 000 € 2714 €/m²
  • Kod obiektowy 36925
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
683 000 € 5508 €/m²
  • Kod obiektowy 56733
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
670 000 € 2055 €/m²
  • Kod obiektowy 41758
  • Metry kw. 326 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
670 000 € 3964 €/m²
  • Kod obiektowy 66048
  • Metry kw. 169 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 65910
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
693 000 € 5456 €/m²
  • Kod obiektowy 56732
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera