830 000 € 800 000 €
7547 €/m²
Property 62555 photo 1
Property 62555 photo 2
Property 62555 photo 3
Property 62555 photo 4
Property 62555 photo 5
Property 62555 photo 6
Property 62555 photo 7
Property 62555 photo 8
Property 62555 photo 9
Property 62555 photo 10
Property 62555 photo 11
Property 62555 photo 12
Property 62555 photo 13
Property 62555 photo 14
Property 62555 photo 15
Property 62555 photo 16
Property 62555 photo 17
Property 62555 photo 18
Property 62555 photo 19
Property 62555 photo 20
Property 62555 photo 21
Property 62555 photo 22
Property 62555 photo 23
Property 62555 photo 24
Property 62555 photo 25
Property 62555 photo 26

Details

  • Rok budowy: 2025
  • System ogrzewania: gaz
  • Type of flooring: wood
  • Levels: 2
  • Odległość do morza: 1249 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 106 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Trzecie piętro się z Czwarte piętro się z Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera basen komunalny, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, trawę, grill, winda, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 120 000 € 7466 €/m²
  • Kod obiektowy 64956
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 050 000 € 4375 €/m²
  • Kod obiektowy 14288
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 630 m
Sprzedaż
900 000 € 5142 €/m²
  • Kod obiektowy 58918
  • Metry kw. 175 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
850 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 61535
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 020 000 € 8095 €/m²
  • Kod obiektowy 58375
  • Metry kw. 126 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 000 000 € 3367 €/m²
  • Kod obiektowy 57794
  • Metry kw. 297 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 055 000 € 5171 €/m²
  • Kod obiektowy 66049
  • Metry kw. 204 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
940 000 € 7401 €/m²
  • Kod obiektowy 64215
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
800 000 € 4907 €/m²
  • Kod obiektowy 65894
  • Metry kw. 163 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera