825 000 €
6066 €/m²
Property 58923 photo 1
Property 58923 photo 2

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 33 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 136 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Ósme piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. ninth floor się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
683 000 € 5508 €/m²
  • Kod obiektowy 56733
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
740 000 € 5522 €/m²
  • Kod obiektowy 57984
  • Metry kw. 134 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 100 000 € 8148 €/m²
  • Kod obiektowy 62300
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
820 000 € 2837 €/m²
  • Kod obiektowy 51492
  • Metry kw. 289 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 7319
  • Metry kw. 265 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
670 000 € 2055 €/m²
  • Kod obiektowy 41758
  • Metry kw. 326 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
850 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 61535
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
800 000 € 6299 €/m²
  • Kod obiektowy 64179
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
800 000 € 8888 €/m²
  • Kod obiektowy 65895
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
890 000 € 6137 €/m²
  • Kod obiektowy 64880
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera