900 000 €
3000 €/m²
Property 23706 photo 1
Property 23706 photo 2
Property 23706 photo 3
Property 23706 photo 4
Property 23706 photo 5
Property 23706 photo 6
Property 23706 photo 7
Property 23706 photo 8
Property 23706 photo 9
Property 23706 photo 10
Property 23706 photo 11
Property 23706 photo 12
Property 23706 photo 13
Property 23706 photo 14
Property 23706 photo 15
Property 23706 photo 16
Property 23706 photo 17
Property 23706 photo 18
Property 23706 photo 19
Property 23706 photo 20
Property 23706 photo 21
Property 23706 photo 22
Property 23706 photo 23

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 1985
  • Rok remontu: 2007
  • Liczba pokoi: 9
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,5 km
  • Odległość od lotniska: 16 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 300 metrów kwadratów na Krecie. Parter się z 4 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienek. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienek. Willa ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na miasto, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, basen, parking, ogród, trawę, grill, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
736 000 € 5183 €/m²
  • Kod obiektowy 62221
  • Metry kw. 142 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 5882 €/m²
  • Kod obiektowy 37830
  • Metry kw. 170 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
950 000 € 12179 €/m²
  • Kod obiektowy 60124
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 61624
  • Metry kw. 144 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
747 000 € 4668 €/m²
  • Kod obiektowy 65409
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
800 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 65748
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera