150 000 €
3000 €/m²
Property 66055 photo 1
Property 66055 photo 2
Property 66055 photo 3
Property 66055 photo 4
Property 66055 photo 5
Property 66055 photo 6
Property 66055 photo 7
Property 66055 photo 8
Property 66055 photo 9
Property 66055 photo 10
Property 66055 photo 11
Property 66055 photo 12
Property 66055 photo 13
Property 66055 photo 14
Property 66055 photo 15
Property 66055 photo 16
Property 66055 photo 17

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1980
  • Rok remontu: 2024
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 50 m
  • Odległość od lotniska: 11 km

Usługi

  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, ogrzewanie. Budynek bez windy.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 63233
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
195 000 € 4333 €/m²
  • Kod obiektowy 63919
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
195 000 € 4333 €/m²
  • Kod obiektowy 63920
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
200 000 € 3174 €/m²
  • Kod obiektowy 64262
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
193 000 € 3327 €/m²
  • Kod obiektowy 64264
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
200 000 € 3174 €/m²
  • Kod obiektowy 64273
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
195 000 € 3362 €/m²
  • Kod obiektowy 64275
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
200 000 € 3448 €/m²
  • Kod obiektowy 64471
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
195 000 € 2785 €/m²
  • Kod obiektowy 65212
  • Metry kw. 70 m²
  • Odległość do plaży 600 m

Subskrypcja newslettera