Na zapytanie
Property 7319 photo 1
Property 7319 photo 2
Property 7319 photo 3
Property 7319 photo 4
Property 7319 photo 5
Property 7319 photo 6
Property 7319 photo 7
Property 7319 photo 8
Property 7319 photo 9
Property 7319 photo 10
Property 7319 photo 11
Property 7319 photo 12
Property 7319 photo 13
Property 7319 photo 14
Property 7319 photo 15
Property 7319 photo 16
Property 7319 photo 17
Property 7319 photo 18
Property 7319 photo 19
Property 7319 photo 20
Property 7319 photo 21
Property 7319 photo 22
Property 7319 photo 23
Property 7319 photo 24

Details

  • Rok budowy: 2007
  • Liczba pokoi: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Usługi

  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 265 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 3 pięter. Parter się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, spiżarnia. Pierwsze piętro się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Drugie piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ wewnętrzny także zawiera kominek, markiza, ogród, trawę, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
480 000 € 2758 €/m²
  • Kod obiektowy 61447
  • Metry kw. 174 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
800 000 € 4907 €/m²
  • Kod obiektowy 65894
  • Metry kw. 163 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 900 000 € 7631 €/m²
  • Kod obiektowy 65867
  • Metry kw. 380 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
2 400 000 € 13186 €/m²
  • Kod obiektowy 65677
  • Metry kw. 182 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 400 000 € 8750 €/m²
  • Kod obiektowy 64958
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 950 000 € 11523 €/m²
  • Kod obiektowy 58418
  • Metry kw. 256 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
850 000 € 5629 €/m²
  • Kod obiektowy 64672
  • Metry kw. 151 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 64232
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
565 000 € 4870 €/m²
  • Kod obiektowy 63154
  • Metry kw. 116 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
380 000 € 3362 €/m²
  • Kod obiektowy 59718
  • Metry kw. 113 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera